úvodní stránka |  mapa stránek

O nás

Společnost FARGO studio s.r.o. je grafické a reklamní studio poskytující kompletní služby v oblasti předtiskové přípravy a tisku.
Firma působí na trhu již od roku 1997, kdy byla založena panem Tomášem Kubekem. Od roku 2005 nabízí své služby pod hlavičkou společnosti s ručením omezeným.

V oblasti předtiskové přípravy nabízíme grafické návrh, počítačové zpracování novin, časopisů, firemních tiskovin, obalů, corporate identity manuálů a logotypů. Dále se zabýváme produktovou fotografií a výrobou tiskových CTP desek pro ofsetový tisk a osvitu filmů CTF pro sítotisk, tamponový tisk a ofset na zařízení. Zajišťujeme kompletní výrobu tiskovin včetně kvalitního tisku, knihařského zpracování a distribuci tiskovin. Mezi námi nabízené tiskové techniky patří ofset, digitální tisk, sítotisk, tampónový tisk, flexotisk. Pro Městský úřad Mělník graficky zpracováváme a tiskneme měsíčník Mělnická radnice, který je distribuován do všech mělnických domácností.

Firma sídlí v Mělníku a její hlavní působnost je v rámci Středočeského kraje a Prahy, mezi důležité zákazníky však patří i firmy okolních měst (Štětí, Kralupy nad Vltavou, Roudnice nad Labem, Kladno, Příbram aj.).

Naše motto
 
 

©  FARGO studio s.r.o.  Všechna práva vyhrazena.  |  Prohlášení  |  Zásady používání cookies
Jiráskova 234/6, 276 01 Mělník  |  e-mail: fargo@fargostudio.cz  |  telefon: +420 315 626 554